Luster Meteor HL0210140001 chróm
Kód: 199808
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8680985562360 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Závesný luster METEOR, sklenené tienidlo s efektom. |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 0,4 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | chróm + čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
