Luster LED Voyager HL0190410024 chróm
Kód: 192987
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| EAN: | 8680985580739 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 81,5 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1680 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 180-260V |
| Obchodný text: | Závesné LED svietidlo VOYAGER so sklenenými krištálikmi. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + číra |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | VOYAGER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
