Luster LED Pallas 2238 chróm
Kód: 217543
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250322384 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Zaujímavý prisadený luster PALLAS, s visiacimi krištálikmi. LED svietiaci pás + na žiarovky 4x max 40W E14. Stmievanie 3-stupňového stenového spínača |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 28,5 |
| Závit: | LED + E14 |
| Watáž: | 23W + 4x max 40W |
| Svietivosť: | 1470 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl + sklo |
| Farba: | chróm + číra |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | PALLAS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
