Luster LED L14-15 chróm
Kód: 180341
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| EAN: | 8605036631550 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Tienidlá sú z akrylu so štruktúrou kryštálikov zvnútra, zvonku hladké. |
| Šírka: | 76 |
| Výška: | 100 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 4x 12W |
| Svietivosť: | 2880 lm |
| Farba svetla: | 3000K / 4200K / 6400K možnosť meniť farbu svetla od teplej bielej po studenú |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm + číra |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
