Luster LED Ashton 6814 čierny
Kód: 217687
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250368146 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Prisadené stropné LED svietidlo ASHTON, kovová konštrukcia matnej čiernej farby s detailom v imitácii dreva buk, biele plastové krytky. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 11 |
| Dĺžka: | 100 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 35W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna + drevo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno, prepínačom, 3 stupne intenzity svietenia |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | ASHTON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
