Luster Larisha 6806 sklenené krištáliky
Kód: 211367
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250368061 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 45 |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 6x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Stropné svietidlo LARISHA so zavesenými sklenenými krištálikmi. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + číra |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | LARISHA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
