Luster Kalevi 72046 chróm
Kód: 222760
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| EAN: | 5996595720469 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo, na žiarovku 1x max 50W GU10. |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 150 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 1x max 50W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + číra |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | KALEVI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
