Luster Jenna 5534 chróm
Kód: 195776
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | K5998250355344 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo JENNA na strop. Kovová konštrukcia chrómovej farby , sklenené alabastrové biele tienidlá. |
| Šírka: | 36 |
| Výška: | 21 |
| Hmotnosť: | 4 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 3x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | JENNA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
