Luster Callia 3019 sivý
Kód: 213677
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kuchynské |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5998250330198 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo CALLIA, dierkované tienidlá. |
| Šírka: | 64 |
| Výška: | 150 |
| Hmotnosť: | 6 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 3x max 25W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | sivá |
| Séria: | CALLIA |
| Žiarovky v balení: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
