Luster Annabella 8633 antická mosadz
Kód: 175861
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 5998250386331 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo ANNABELLA v klasickom štýle so vzorovaným sklom. Tienidlá z bieleho vzorovaného skla. |
| Šírka: | 70 |
| Výška: | 110 |
| Hmotnosť: | 4,5 |
| Farba: | bronzová |
| Závit: | E27 + E14 |
| Watáž: | 2x max 60W E27 + 3x max 40W E14. |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ANNABELLA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
