LED svietidlo prisadené HL0160580048 48W 6400K
Kód: 257692
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo CARLA na prisadenie na strop. Kruhový tvar. |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 4,5 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Svietivosť: | 4500lm |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Farba svetla: | 6400k - studené svetlo |
| Farba: | biela |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 h |
| Watáž: | 48W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
