LED pás Neva HL0810260001 220V 10W IP54 6400K
Kód: 224917
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 220-240V |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | COB LED pás, 10W/m, 1000lm/m, šírka 8mm. |
| Šírka: | 0,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W / m |
| Svietivosť: | 1000lm / m |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | NEVA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
