Led pás LS04-00309 14,4W IP54 RGB 24V
Kód: 222252
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 12V-24V |
|---|---|
| EAN: | 8605036615871 |
| Značka: | Beghler |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 14,4W / m |
| Farba svetla: | RGB - rôzne farby |
| Napätie: | 24V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 24V; Odber: 14,4W na 1 meter; 5m ma jeden kotuč; 1m/60LED; IP20; RBG; Priemerná životnosť: 30.000H |
| Dĺžka: | 100 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
