LED pás LS04-00100 11W IP20 3000K 24V
Kód: 220823
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 12V-24V |
|---|---|
| EAN: | 8605036613815 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technické parametre:; COB LED; 24V DC; Odber: 11W na 1 meter; 55W/5m rolka; 1m/320LED; IP20; 3000K/Tepla Biela; Priemerná životnosť: 30.000H; |
| Watáž: | 11W |
| Svietivosť: | 1100 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 24V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Ďalšie údaje: | typ COB LED, 320 lediek/m |
| Séria: | COBLINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
