LED pás LS02-00200 18W 24V 3000K
Kód: 210298
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 12V-24V |
|---|---|
| EAN: | 8605036609184 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | SMD LED typ 2835, 240LED/m |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W / m |
| Svietivosť: | 35lm / LED |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 24V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Dĺžka: | 100 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
