LED pás LS02-00104 6W 3000K 24V
Kód: 220784
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 12V-24V |
|---|---|
| EAN: | 8605036611514 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | LED pás PROLINE |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 700 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 24V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | typ 2835, 120 lediek/m |
| Séria: | PROLINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
