LED pás HL081010001 biela 4200K pás 6W 220-240V
Kód: 212663
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 220-240V |
|---|---|
| EAN: | 8680985580760 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 7,5W / m |
| Svietivosť: | 19 lm / LED |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 220V-240v; Odber: 6W na 1 meter; 1m/60LED; 19lm ; IP65; 4200K biela; Priemerná životnosť: 30.000H; |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
