LED pás Digital HL0810270002 10W 220V 10m IP65 RGB
Kód: 224930
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 12V-24V |
|---|---|
| EAN: | 8683684216503 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | NEON LED pás, v sade s adaptérom, kontrolnou jednotkou a diaľkovým ovládačom. Dĺžka 10 metrov. 10W/m, 200lm/m. RGB. |
| Dĺžka: | 1000 |
| Šírka: | 1,4 |
| Výška: | 0,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10 W / m |
| Svietivosť: | 200 lm / m |
| Farba svetla: | RGB - rôzne farby |
| Napätie: | 220V / 12V-24V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | DIGITAL |
| Ďalšie údaje: | 60 LED / m; typ 50x50 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
