LED pás Avon HL0810250001 220V 13W IP65 červený
Kód: 224924
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 220-240V |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED pás, 220-240V, 13W/m, šírka 6mm. |
| Šírka: | 0,6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 13 W / m |
| Farba svetla: | červená |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | AVON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
