LED panel zapustený LP15-33110 40W 4200K
Kód: 180606
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zapustený LED panel, biela farba, 29,5 x 119,5 cm
40W, 3200lm, 4200K
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
220-240V/50-60Hz.
Materiál: hliník + PMMA
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kancelárske |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 8605036694753 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Zapustený LED panel |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 3200 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Šírka: | 120 |
| Výška: | 30 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
