LED panel prisadeý ARINA HL0160260012 12W 6400K biela
Kód: 182422
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985501833 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prisadený LED panel, štvorcový tvar. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 2,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 840lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | ARINA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
