LED panel prisadený Svietidlo BN073120 50W 6400K
Kód: 194204
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prisadený LED panel, biela farba.
Rozmery: 29,5 x 119,5 cm, materiál: kov + PMMA
50W, 3540lm, 6400K
220-240V/50-60HZ
Priemerná životnosť: 30 000 hodín
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kancelárske |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 6959781702310 |
| Značka: | Beghler |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 50W ; SMD LED ; 6400K, 3540lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 30000h; Biela |
| Šírka: | 29,5 |
| Výška: | 119,5 |
| Hmotnosť: | 1,2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 3540 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
