LED panel prisadený PULSAR-48 HL0560150048 48W 6400K čierny
Kód: 212631
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985582610 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED panel PULSAR prisadený na strop. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 60 |
| Hĺbka: | 3,8 |
| Watáž: | 48W |
| Svietivosť: | 3800 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 175-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | PULSAR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
