LED panel prisadený MILENA HL0160830012 12W biela
Kód: 261894
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 12W SMD LED 3000K-4200K-6400K,1050lm 220-240V/50-60Hz IP20 Priemerná životnosť 20000h BIELADodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8683684229060 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1050lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemer: | 14 |
| Výška: | 3,2 |
| Napätie: | 160-265V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
