LED panel prisadený LP21-06630 50W 6400K
Kód: 180601
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 8605036695668 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Prisadený LED panel |
| Šírka: | 59,5 |
| Dĺžka: | 59,5 |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 4500 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
