LED panel prisadený LD03-00310 2W 4200K
Kód: 167437
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8605036699185 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 7 |
| Hmotnosť: | 0,3 |
| Výška: | 1,45 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
