LED panel Lois 2661 24W matný chróm
Kód: 195902
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250326610 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo LOIS na prisadenie na povrch. |
| Šírka: | 30 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1700 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | LOIS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
