Detský luster CARS 4101 McQueen
Kód: 192141
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veselý luster do detskej izby s potlačou z animovaného filmu Autá. Detský luster poteší každého malého motoristu.
Priemer: 23 cm
Celková dĺžka: 80 cm
Watáž: max 1x 60W, závit E27, 220-240V / 50-60Hz.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8699965471547 |
| Značka: | OKTAY |
| Obchodný text: | Označenie:4101 Cars; Wataž: 1x60W E27; 220-240V; IP20; Farba: Biely zaves/Farebna potlač Cars |
| Šírka: | 23 |
| Výška: | 80 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | viacfarebná |
| Séria: | CARS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
