Svietidlo nástenné L104-03
Kód: 175843
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné RUSTIK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8605036635343 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | E27 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Napätie: | 220-240V |
| Výška: | 21 |
| Watáž: | max 1x 60W |
| Hĺbka: | 30 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna + zlatá |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo v rustikálnom štýle so zlatými detailami |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
