Svietidlo LED záhradné HL0760120005 5W 4200K čierna
Kód: 199208
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Záhradné LED svietidlo, inštaluje sa na stenu domu.
Watáž: 5W, 270lm, 4200K, 220-240V/50-60Hz, IP65.
Rozmery: 23 x 8 x 2,8 cm.
Materiál: kov / plast.
Farba: čierna / biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8680985544779 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED nástenné svietidlo GURGEN. Kov, čierna farba. 5W, 270lm, 4200K. |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 23 |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 270lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Farba: | čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
