Svietidlo LED priemyselné LG01-01100 biele
Kód: 222747
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036615277 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo s IP65. |
| Šírka: | 17 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1907 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 230-252V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
