Svietidlo LED nástenné L91-01 čierna
Kód: 201147
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo s ohybným nastaviteľným krkom a vypínačom.
Rozmery: 40 x 6 cm.
Farba: čierna.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8605036631031 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 40 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 4000K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
