Svietidlo LED kúpeľňové Levon 2115 chróm
Kód: 211818
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250321158 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Kúpeľňové LED svietidlo LEVON. Kovová konštrukcia chrómovej farby, biela plastová krytka. Dá sa upevniť na stenu, zrkadlo aj na nábytok. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 5,2 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 840 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | LEVON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
