Svietidlo LED kúpeľňové HL0400140008 8W čiierna
Kód: 257659
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Anka 8 SMD LED Watáž: 8W,570lm 4200K 100-250V/50-60Hz IP45 Svietidlo je vrátane vypínačaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8680985594811 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 570lm |
| Farba svetla: | 4200lm - neutrálna farba |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo do kúpeľne, s vypínačom. Vhodné napríklad nad zrkadlo. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP45 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-250V/50-60Hz |
| Materiál: | kov |
| Šírka: | 40 |
| Farba: | čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
