Svietidlo LED kúpeľňové Evron 5063 chróm
Kód: 213992
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250350639 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Nadzrkadlové kúpeľňové LED svietidlo EVRON. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 7,5W |
| Svietivosť: | 600 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | EVRON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
