Svietidlo LED downlight vstavané HL689L 15W 3000K matný chróm
Kód: 166393
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 200-240V / 50-60Hz.
SMD LED, 15W, 1069lm, 3000K, IP20.
Rozmery: priemer 17,7 cm, výška: 4,3 cm.
Priemer montážneho otvoru: 15,5 cm.
Farba: matný chróm.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303411914 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 15W ; SMD LED ; 3000K, 1069lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 155mm; Priemerná životnosť 30000h; Matný chróm |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1069lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
