Svietidlo kúpeľňové Becca 2110 chróm
Kód: 211806
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250321103 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Kúpeľňové svieitdlo BECCA, kovová konštrukcia chrómovej farby s bielymi sklenenými tienidlami. |
| Šírka: | 10,5 |
| Výška: | 10 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 1x max 28W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | BECCA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
