Luster prisadený Soma 6310 antická mosadz
Kód: 175932
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | k5998250363103 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Prisadený luster SOMA na strop, konštrukcia kovová farby antická mosadz, biele sklenené tienidlá. |
| Šírka: | 47 |
| Hmotnosť: | 4,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 5x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | mosadz |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | SOMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
