Luster LED L101-02 biela
Kód: 199170
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavý moderný luster sa hodí do jedálne, obývačky, aj do haly. Závesný LED luster je kovový, bielej farby, tvorí ho 10 usporiadaných visiacich LED svetiel.
Rozmery: priemer 60 cm, výška 150 cm.
Watáž: 50W, 4200K, 2500lm, 220-240V, IP20.
Materiál: kov.
Farba: biela.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre dizajnové |
|---|---|
| EAN: | 8605036633783 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Označenie:L101-02; Wataž:Led 50W; Teplota chromatičnosti:4200K; Lumeny:2500lm; 220-240V; IP20; Farba:Zavesny ledkovy luster,Biela /kov |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 2500lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
