Luster LED HL0190090085 Trend 85W biela
Kód: 193963
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderný prisadený LED luster TREND 85.
Watáž: SMD LED 85W, 1400lm, 4000K,
Rozmery: 79 x 79 cm, výška 10,5 cm.
Materiál: kov / plastové krytky.
Farba: biela / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 50 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985532639 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 85W ; SMD LED ; 4000K, 1400lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 50000h; Biela |
| Šírka: | 79 |
| Výška: | 10,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 85W |
| Svietivosť: | 1400lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Séria: | TREND |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
