Svietidlo LED stropné HL0270020036 36W biela
Kód: 180313
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985551524 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Krásne stropné svietidlo z bieleho akrylu, na povrchu sú drobné priezračné miesta, ktoré vytvárajú dojem ligotavých hviezdičiek. S dekorovaným okrajom bielej farby. |
| Priemer: | 41 |
| Výška: | 6,5 |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2500 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 180-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | PHANTOM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
