Svietidlo LED prenosné Crespo HL0840360025 nabíjateľné
Kód: 212662
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 8680985582375 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prenosné nabíjateľné LED svietidlo CRESPO kempové. Stmievateľne, nabíja sa príslušným USB káblom. Svieti podľa intenzity svetla 20 / 5 / 1,5 hodín. Nabíja sa 4-6 hodín. |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 19 |
| Hmotnosť: | 1,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 25W |
| Svietivosť: | 40 lm / 195 lm / 550 lm |
| Farba svetla: | 7000K-9000K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | žltá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
