Svietidlo LED kúpeľňové Tony 5490 chróm
Kód: 180824
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250354903 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED svietidlo do kúpeľne TONY. |
| Šírka: | 33 |
| Výška: | 11,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 730 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TONY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
