Svietidlo LED kúpeľňové HL040010012 12W čierna
Kód: 257665
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED Watáž: 12W,750lm 220-240V/50-60Hz IP45 Farba: CIERNA vrátane vypínačaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8683684222733 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo do kúpeľne, s vypínačom. Vhodné napríklad nad zrkadlo. |
| Watáž: | 12W |
| Farba svetla: | 4200K - neturálna farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP45 |
| Stmievateľné: | nie |
| Šírka: | 55 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hor |
| Napätie: | 100-250V/50-60Hz |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
