Svietidlo LED kúpeľňové Andrew 5782 matná biela
Kód: 180802
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250357829 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED kúpeľňové nadzrkadlové svietidlo Andrew, matná biela/kov, acryl, polohovateľné. |
| Šírka: | 49 |
| Výška: | 9,5 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 820 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + acryl |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | ANDREW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
