Svietidlo LED downlight vstavané LOGAN HL0160850005 čierna
Kód: 257741
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: 170-265V/50-60Hz priemerná životnosť 30 000 hodín 450lm 3CCT SMD LED 5W Vodeodolné IP65 3000-4500-6000K nastaviteľná čiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8683684222870 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vstavané vodeodolné LED svietidlo LOGAN. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba svetla: | 3000-4500-6000K nastaviteľná |
| Farba: | čierna |
| Svietivosť: | 450lm |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 170-265V/50-60Hz |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Priemer: | 9 |
| Hĺbka: | 2,5 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 68-75mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
