Stolová lampa LT01-11 zlatá/sklo
Kód: 192010
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 86050366719770 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Hmotnosť: | 4 |
| Napätie: | 220-240V |
| Šírka: | 53 |
| Výška: | 80 |
| Watáž: | 3x max 60W |
| Závit: | E14 |
| Obchodný text: | Krásna stolová lampa s 3 sklenenými guľatými tienidlami. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | zlatá + číra |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
