LED stropné svietidlo CAROLINE HL0160250028 28W 6400K čierna
Kód: 217495
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985595139 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prisadené LED svietidlo CAROLINE. |
| Priemer: | 28,7 |
| Výška: | 2,8 |
| Watáž: | 28W |
| Svietivosť: | 1960 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | CAROLINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
