LED stropné svietidlo CAROLINE HL0160250012 12W 4200K biela
Kód: 186585
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Prisadený LED panel, stropné svietidlo, priemer 18cm.
12W, 840lm, 4200K.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8680985532332 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prisadené LED svietidlo CAROLINE. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 2,8 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 840lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | CAROLINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
